lité potěry, PVC podlahy, anhydritové potěry, průmyslové podlahy, PVC povlaky, podlahy

                                                          PVC PODLAHY             |              FOTOGALERIE               |            KONTAKT

     
  TECHNOLOGIE  
     
  VÝROBNÍ PROGRAM  
     
  TECHNICKÉ PARAMETRY  
     
  CENÍK  
     
 

SGTR s.r.o.

Fryšták - Horní Ves

763 16 Mexiko 220

 

Tel.: +420 608 817 585

 

www.sgtr.cz

sgtr@sgtr.cz

 

 

ODOLNÉ PLASTOVÉ DLAŽDICE - TECHNICKÉ PARAMETRY

 

LUKO 42/7

 

 

LUKO 43/7

 

 

 


O systému
Podlahový systém LUKO 43/7 je tvořen dlaždicemi vyrobenými ze 100% PVC spojený systémem ,,puzzle,,. Jedná se o techniku vstřikování, která umožňuje vysokou odolnost proti opotřebení jak mechanickému tak i chemickému.


Ekologie
Materiálem pro výrobu tohoto systému je 100 % recyklované PVC. Díky této technologii je možné veškeré nevyužité odřezky a dlaždice znovu zpracovat. Jedná se tedy o bezodpadovou technologii šetrnou k životnímu prostředí.


Použití
Systém spojů dlaždic zajišťuje odtah vlhkosti a tím zabraňuje problémům s vlhkostí podkladu. Velkou výhodou systému LUKO 438/7 je snadná pokládka, ke které stačí gumové kladívko a přímočará pilka. V případě nehody je možná pouze lokální oprava podlahy.


Realizace
Možnosti využití této podlahy jsou široké. Jedná se především o plochy, u kterých je potřeba vysoká odolnost, pevnost, mobilita, rychlost pokládky, barevnost. Jedná se např. výroby, sklady, pronájmy, podlahy do garáže, podlaha do dílny, sportovní podlaha, v dětských koutech, podlaha v obchodech, podlaha do sklepa, prádelnách, podlaha do autoservisu, showroomu, na výstavách, podlaha do kanceláří atd. atd. atd.... Zejména nalezne uplatnění při rekonstrukci podlah, renovaci podlah nebo opravě podlah.


Výhody
Podlahy navíc umožňují i tepelnou a hlukovou izolaci, je možnost estetického ztvárnění dle návrhu a představ-vyrábíme i výřezy a loga firem na přání zákazníka. Díky vysoké tloušťce 7mm odolávají dlaždice LUKO vysokému a častému zatížení. Kvalita je garantována v souladu s evropskými normami.

Jedná se o výrobek vyrobený v České republice.

 

BIHAJA design 2012